image desctription

GameZone VIP Uyelik Nedir?

  1. Anasayfa
  2. Blog
GameZone VIP Uyelik Nedir?

Gamezone Vip Üyelik Nedir?

Erzurum Playstation Sektörüne Yön Vermekle Kalmayıp, Türkiye Genelinde Bu Sektörün Kurallarını Yeniden Çizen Gamezone Playstation, Müşterilerine Özel Vıp Üyelik Sistemi Tamamen Ücretsiz Şekilde İşler. Vip Üyelerin Ödeme Yaptıkları Her Miktar Hesaplarında Puan Olarak Birikir Ve Sezon Boyunca Hesaplarında Kalır. Vıp Üyeler Gamezone'nun Yapacağı Her Çekilişte Hak Sahibi Olurlar, Etkinliklerden, İndirimlerden, Kampanyalardan Herkesten Önce Haber Sahibi Olurlar.

Puanlar

Üyelerimizin ödedikleri ücretler (siparişler hariç) hesaplarına puan olarak aktarılır, üyemiz hesap ödenirken orada olmasa bile onun adına puan yazdırılabilir.
Puanlar Sezon İçerisinde Gamezone Store' Da Bulunan Ürünler İçin Ödeme Aracı Olacaktır, Üyelerimiz Hesaplarındaki Puanlarıyla İstediklerini Ürünleri Satın Alabilirler. Yine VIP üyelerimiz hesaplarında topladıkları puanları 500 ve üzerine ulaştığı zaman puanlarını %10 değerinde bozdurarak kullanım ücretlerini ödeyebilir. Örnek olarak Lütfü Kılıç adlı üyemizin 730 puanı var, bu üyemiz GameZone' de 73 TL'lik kullanım ücretini puanını sıfırlayarak hesabını ödeyebilir. 

Sezonlar

Gamezone'da Süreleri Tamamen Değişken Olmak Üzere Sezonlar Bulunur Ve Bu Sezonlar İçinde Puanlar Birikir. Sezonun Son Gününde Puanı Yüksek Olup, Top 10'da Bulunan Vıp Üyeler Ayrıca Sezon Sonu İçin Belirlenmiş Özel Hediyelerin Sahibi Olacaktır.

Onay

Kayıt Olan Bütün Üyelerimiz, Kampanya Ve Puan Bildirimleri İçin Sms Almayı Onaylamış Olarak Kabul Edilmektedir.

Gizlilik

Bütün Üyelerimizin Kayıtları, K.V.K.K. Yönetmeliğince 256bit Ssl Sertifikalı Özel Sunucularımızda Korunmaktadır.